Přijďte si ulevit od stresu a únavy
Tradiční thajská masáž v Praze 5
Jampa Thaimassage
Nabídka
Tradiční thajská masáž
Klasická thajská masáž je akupresurní masáž do hloubky tkání. Masérka pracuje systematicky s Vašimi energetickými dráhami (linie sensib) pomoci prstů, dlani, loktů, kolen a chodidel. A to v příjemném rovnoměrném rytmu. Během masáže Vás masérka pomocí pasivních cvičení jemně protahuje.
Masáž se provádí v lehkém oděvu na pohodlné matraci a při sférické hudbě. Aktivují se tak Vaše vlastní léčivé síly. Ošetření můžeme rovněž provádět jako partnerskou masáž, současně pro dvě osoby. To platí i pro ostatní formy masáže. Po masáži se budete cítit plni energie, uvolněni a vnitřně vyrovnaní.
30 Min.
60 Min.
90 Min.
120 Min.
390 Kč
590 Kč
890 Kč
1090 Kč
Thajská olejová masáž
Thajská olejová masáž je jemnou formou thajské masáže. Pracuje se pomocí dlaní prstů a vnitřních ploch rukou s 10 hlavními energetickými liniemi (sen pra tan sib) s malým, maximálně středním tlakem.
Díky aromatickým olejům se zvyšuje relaxačni účinek. Při partnerské olejové masáži ošetřují dvě masérky oba partnery současně v příjemné, ohleduplné atmosféře. Čím hlouběji se do masáže ponoříte, tím větší zažijete spirituální efekt tohoto hlubokého uvolnění těla a ducha.
30 Min.
60 Min.
90 Min.
120 Min.
490 Kč
790 Kč
990 Kč
1290 Kč
Bylinná masáž
Geniální spojení bylin, teplých éterických olejů a akupresury se postará o mimořádný relaxační zážitek. Byliny svázané do tkaniny se ohřívají a přitlačují na pokožku. Relaxační účinek olejové masáže je tak doplněn o léčivý účinek bylin. Díky lepšímu prokrvení se aktivuje tělesný imunitní systém a zlepšuje se detoxikace těla.
Naše decentní a vkusně zařízené prostory jakož i tichá sférická hudba Vás uvedou opět do souladu se sebou samým a nechají Vás zapomenout na každodenní starosti.
30 Min.
60 Min.
120 Min.
389 Kč
690 Kč
1190 Kč
Thajská masáž zad
K napětí v oblasti zad, často spojené s bolestmi hlavy, může dojít po fyzické a psychické zátěži, kvůli povrchnímu dýchání nebo po dlouhodobém sezení.
Kombinace masáže podporující krevní oběh s účinnou masáží tlakových bodů uvolňuje napětí a bolest se tím snižuje. Pokud vaše problémy se zády přetrvávají delší dobu, doporučujeme bylinnou masáž. Masáž zad je relaxační a prospívá celému tělu.
30 Min.
60 Min.
90 Min.
459 Kč
769 Kč
819 Kč
Masáž nohou
Při thajské masáži nohou se ovlivňují energetické linie celého těla. Masáž vychází z poznání, že každý orgán je spojen s příslušnou reflexní zónou na chodidle. Cílená masáž reflexních zón působí blahodárně nejen na unavené nohy, ale současně uvolňuje celé tělo a zlepšuje zdraví.
30 Min.
60 Min.
379 Kč
579 Kč